Indywidualne lekcje tańca

Ty w centrum uwagi

Indywidualna nauka tańca z własnym instruktorem to świetny sposób dla początkujących tancerzy na rozpoczęcie nauki, dla doświadczonych - na podniesienie swoich umiejętności, a dla par - na chwile tylko dla siebie.

  • Stresuje Cię taniec w miejscu publicznym? Chcesz nabrać trochę pewności przed dołączeniem do zajęć grupowych?
  • Zależy Ci, aby przygotować się tanecznie do jakiegoś ważnego wydarzenia?
  • A może chcesz spędzić miło czas we dwójkę ze swoim partnerem?
  • Albo tańczysz już od dawna i starasz się wejść na wyższy poziom?

Co zyskujesz dzięki indywidualnym lekcjom tańca?

  • spersonalizowany program,
  • terminy zajęć dopasowane do Twojego harmonogramu,
  • uwagę instruktora skupioną wyłącznie na Tobie,
  • szybki sposób na robienie postępów.

Bez względu na to, jaki masz cel, prywatne lekcje tańca pomogą Ci efektywnie podnieść taneczne umiejętności i pozwolą świetnie spędzić czas.

Każdą lekcję personalizuję w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i umiejętności, aby umożliwić Ci robienie postępów, jakich pragniesz, w swoim tempie. 

Lekcja ze mną

140  zł

Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa

Wasze Opinie

Za co DOCENIACIE  spotkania indywidualne?

testimonials-quote

Szczerze polecam kurs tańca użytkowego z przesympatyczną Moniką. Poziom 1 wersja A lub B jest odpowiedni dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, a także dla osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności poznając wiele efektownych, a zarazem łatwych w nauce kroków tanecznych. POLECAM

Sonia Cyron

Polecam to miejsce wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się uniwersalnych kroków i figur pozwalających tańczyć na różnych imprezach z wszelaką muzyką. Trenerka - Monika jest świetną i kompetentną osobą, przy której nawet najbardziej oporna osoba, ośmieli się i zacznie tańczyć!

Kasia

Rewelacja w 100% Instruktorka Pani Monika total czad! Mnóstwo energii i jeszcze więcej zaangażowania. Mega PASJA co odzwierciedla się na parkiecie.

Wojtek Biernat


Warning: Undefined array key "elegant-icons" in /home/klient.dhosting.pl/szokgliwice/monikanalborczyk.pl/public_html/wp-content/plugins/qode-framework/inc/icons/class-qodeframeworkicons.php on line 59