PIERWSZY TANIEC

Zbliża się Wasz ślub i chcecie zachwycić gości podczas pierwszego tańca, ale daleko Wam do gwiazd parkietu? Bez obaw, pomożemy Wam sprawić, aby ten najbardziej wyjątkowy taniec w Waszym życiu okazał się  pięknym doświadczeniem.

Wasze wspomnienia o ślubie mają trwać wiecznie.

Wspomnienie składanej przysięgi, momentu, gdy zakładacie sobie obrączki i w końcu wspomnienie pierwszego tańca weselnego… Gdy przygasają światła, rozbrzmiewa muzyka, zaczynacie harmonijnie poruszać się w jej rytm, a Wasi bliscy ze wzruszeniem obserwują, jak z miłością patrzycie sobie w oczy…

Pierwszy wspólny taniec jako małżeństwo to jednej z najbardziej magicznych momentów Waszego ślubu.

Walc angielski, walc wiedeński, discofox lub tańce latynoamerykańskie - wybór stylu pierwszego tańca jest ogromny.

Przygotujemy weselną choreografię, która będzie dla Was wykonalna i pozwoli Wam się dobrze bawić. Bez względu na to, jakie macie umiejętności, czy ma to być zaledwie kilka prostych kroków, czy rozbudowany układ i czy chcecie, aby taniec był romantyczny, wzruszający albo na wesoło – przygotujemy lekcje pierwszego tańca skrojone do Waszych potrzeb, abyście mogli wyglądać i czuć się komfortowo, gdy przyjdzie ten wyjątkowy moment.

Dlaczego warto zdecydować się na lekcje pierwszego tańca?

Pierwszy taniec weselny to chwila, która na zawsze zapadnie w pamięć Wam i Waszym bliskim. Podczas lekcji pomożemy OSWOIĆ TANECZNE RUCHY i stworzyć UKŁAD, KTÓRY BĘDZIE WYGLĄDAŁ PIĘKNIE, nawet jeśli nie jesteście mistrzami tańca.  Przy wszystkich decyzjach do podjęcia, przygotowaniach i terminach, jakich wymaga planowanie wesela, wspólne lekcje tańca to także świetna okazja, abyście mogli SPĘDZIĆ RAZEM CZAS NA DOBREJ ZABAWIE I ZRELAKSOWAĆ SIĘ przed Waszym wielkim dniem.

Porozmawiamy o tym, jakie piosenki i układy się Wam podobają, w jakiej stylistyce ma być pierwszy taniec, jakie macie umiejętności taneczne i jak ma wyglądać Wasze wesele, a także ustalimy szczegóły dalszej współpracy. Warto mieć przygotowane inspiracje zaczerpnięte z Internetu lub wesel, na których byliście jako goście.

Na to, jak ostatecznie wypadnie Wasz pierwszy taniec, może wpłynąć wiele czynników, m.in.:

  • przestrzeń na parkiecie,
  • fason sukni ślubnej i ubiór pana młodego,
  • fryzura panny młodej i obecność lub brak welonu,
  • rola fotografa i filmowca w trakcie tańca,
  • i wiele, wiele innych!

Stworzymy dla Was choreografię, która uwzględni wszystkie te czynniki, aby wypadła widowiskowo, a jednocześnie była dla Was komfortowa do wykonania.

Lekcje pierwszego tańca najlepiej realizować regularnie, raz w tygodniu i zacząć 3-4 miesiące przed Waszym wielkim dniem. Podczas zajęć krok po kroku nauczycie się z nami całego układu do wybranej przez Was piosenki. Podpowiemy Wam również, jak uniknąć stresujących niespodzianek w trakcie tańca i jak zadbać o oprawę organizacyjną występu oraz udzielimy kilku cennych rad dotyczących tego, jak zminimalizować stres przed wejściem na parkiet. W końcu niecodziennie występujecie przed tak liczną widownią.

Pakiet

  • Cena
1 Lekcja
140 zł
4 Lekcje
520 zł
9 Lekcji
1080 zł

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ
TELEFONICZNĄ LUB ONLINE

Zapoznaj Się z Zasadami Uczestnictwa


Warning: Undefined array key "elegant-icons" in /home/klient.dhosting.pl/szokgliwice/monikanalborczyk.pl/public_html/wp-content/plugins/qode-framework/inc/icons/class-qodeframeworkicons.php on line 59